Pressehenvendelser:
Formand Peter Steffensen: 41 41 71 70 (obs: KUN presse-henvendelser!)
Eller via mail til: Kontakt@madmedmedfoelelse.dk

Overordnet kontakt:
Kontakt@madmedmedfoelelse.dk

Spørgsmål til medlemskab:
Kasserer@madmedmedfoelelse.dk
For tekniske spørgsmål kontakt Klubmodul.dk på telefon: 35 11 36 39 eller via mail på: support@klubmodul.dk

Kontakt din lokalafdeling:
Aarhus: Aarhus@madmedmedfoelelse.dk
Aalborg: Aalborg@madmedmedfoelelse.dk
Odense: Odense@madmedmedfoelelse.dk
København: Kbh@madmedmedfoelelse.dk
Randers: Randers@madmedmedfoelelse.dk

Dit navn (skal udfyldes)

Din e-mail (skal udfyldes)

Emne

Din besked

TIlfældigt genereret volapyk
captcha

Indtast ovenstående volapyk for at bekræfte os (og dig selv) i, at du ikke er en robot eller en anden ting.