Kontakt

Pressehenvendelser:
Formand Thomas: 60 67 77 52
Eller via mail til Kontakt@madmedmedfoelelse.dk

Overordnet kontakt: 
Kontakt@madmedmedfoelelse.dk

Spørgsmål til medlemskab: 
Kasserer@madmedmedfoelelse.dk

 

Kontakt din lokalafdeling:
Aarhus: Aarhus@madmedmedfoelelse.dk
Aalborg: Aalborg@madmedmedfoelelse.dk
Odense: Odense@madmedmedfoelelse.dk
København: Kbh@madmedmedfoelelse.dk

Dit navn (skal udfyldes)

Din e-mail (skal udfyldes)

Emne

Din besked

TIlfældigt genereret volapyk
captcha

Indtast ovenstående volapyk for at bekræfte os (og dig selv) i, at du ikke er en robot eller en anden ting.